چرا هیچی سرجاش نیست؟!

چه خوبه آدم بعضی وقتا، یا بهتره بگم خیلی وقتا، خودشو به بی خیالی بزنه!

بی خیالی نسبت به اتفاقات پیرامون زندگی!

بعضی وقتا اوضاع به وفق مراد نیست. چراشو نمیدونم، اما اینو میدونم که هیچی سرجاش نیست!

بازم صبح شد و بایستی از توی رختخواب بلند شم، و به روزمرگی ها و یکنواختی هام برسم، تا شاید زودتر شب بشه و دوباره سرمو بذارم روی بالشت و بخوابم تا دوباره صبح شه و یکنواختی و یکنواختی و یکنواختی!

یه وقتهایی آدم احساس میکنه داره درجا میزنه! هی که بیشتر می دوه و تلاش میکنه تا به اهدافش برسه، نه تنها نمیرسه، بلکه احساس میکنه داره از هدفش دورترهم میشه!

چراشو نمیدونم، اما اینوخوب میدونم که هیچی سرجاش نیست!

این درجا زدن ها و روزمرگی ها و یکنواختی ها، افکار آدمی رو آزار میده و امید به آینده رو ازش میگیره! اما بهتره زیاد شلوغش نکنیم! چون یه راه خوب سراغ دارم که آدمها رو از شر افکار ناامیدانه نجات میده و تازه خیلی وقتا ما رو به هدفهامون نزدیکتر هم میکنه!

بی خیالی! بله بی خیال شدن بهترین راه برای خلاصی از افکار ناامیدانه است!

اما باید اعتراف کنم که از عهده ی این یکی هم برنمیام. آخه وقتی هیچی سرجاش نیست، چطوری میشه بیخیال شد؟! یه زمانی واسه خودم برنامه هایی داشتم. شروع هم کرده بودم. با یه گروه اینکاره! اما بعد از دوسال همه چیز ازهم پاشید و از بین رفت!

شاید خواست خدا بوده. شایدم بی لیاقتی من و گروهم!

بعضی وقتا میشینم و خودمو دلداری میدمو قانع میکنم که قسمت اینطور بوده!

اگر روزی بخوام شکستهای زندگیمو بشمارم، حسابش از دستم در میره! اما اینارو میذارم به حساب کسب تجربه!  حتماً خدا خواسته که بندش برای مراحل سخت تره زندگیش آماده بشه...  اینو میذارم به حساب لطفی که خدا به بندش، یعنی من داشته...

با وجود اینکه این روزا خیلی فکرم مشغوله و تمرکز کافی رو ندارم، اما ته قلبم روشنه! یه سرمایه هنگفت برام باقی مونده که میخوام بیشتر و بهتر ازش بهره ببرم!

یه سرمایه ی بی انتها و بی اندازه! یعنی خدا...

اگر حال و حوصله هیچ چیز، حتی خودتونم ندارین، میتونین اینجا بر اساس سلیقتون یه موسیقی گوش بدین تا شاید کمی احوالاتتون سرجاش برگرده!

 اگر موسیقی پاپ میپسندین اینجا کلیک کنید

اگر موسیقی کلاسیک میپسندین اینجا کلیک کنید

به امید روزی که همه چی سرجاش برگرده!

/ 21 نظر / 49 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دلشکسته

ساکت که بمانی میرود به حساب جواب نداشتنت... عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا احترامشان را نگه داری...!!

خیلی خوب بود ولی کاش فونت متن رو عوض کنی

بوشام

سلام دوست من عیدت مبارک کم پیدایی

سحر

حکایت رفاقت حکایت سنگهای کنار ساحله … اول یکی یکی جمعشون میکنی تو بغلت بعدشم یکی یکی پرتشون میکنی تو آب ؛ اما بعضی وقتا یه سنگهای قیمتی گیرت میاد که هیچ وقت نمیتونی پرتشون کنی …

دلشکسته

فکــر می کــردم در قلب تــ ـــ ـــو محکومم به حبــس ابد !! به یکبــاره جــا خــوردم … وقـــتی زندان بان برســـرم فریاد زد: هــی.. تــو آزادیـــــ! . و صـــدای گامهای غریبهـــ ای که به سلـــول من می آمـــد

مجتبی

سلام ممنون که به من سر زدی به روزم....

معین

سلام وب جالبی داری میتونی بیای تو وب من و بعد نظر بدی و اگه زحمتی نیست لطفا لینکم کنhttp://www.asmooonabieee.blogfa.com

بوشام

سلام دوست من یه سرب بزن به ما

گلشنا

من مست می آلودوپریشان تو هستم مستم که به دیدار تو مستانه نشستم گر لایقم این دست خطا کار که شاید دست من و دامان تو دامان تو دستم عید نیمه شعبان مبارک (گلشنا) [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

Ghazal

سلام عزیزم. از وبلاگ و نوشته هات واقعا خوشم اومد. جدیدا حال و روز منم این شکلیه... خوشحال میشم به ما هم سر بزنی[قلب]